Wisła Kraków Women

Ligowe poczynania zespołu U13

1 miesiąc temu | 18.04.2024, 11:08
Ligowe poczynania zespołu U13
W rundzie wiosennej piłkarki U13 grają dwie ligi z chłopcami. Swoje mecze rozgrywają w kategorii młodzika młodszego oraz trampkarza młodszego.

W pierwszym meczu młodzika z drużyną Płaszowianki młode adeptki futbolu uległy gospodarzom 3:0. Obie drużyny kreowały swoje sytuacje bramkowe, ale to drużyna gości celnie odnalazła drogę do bramki aż trzykrotnie. Pomimo przegranej, zawodniczki swój pierwszy mecz zagrały  na bardzo dobrym poziomie, mając wiele doskonałych momentów i zachowań.

W drugim meczu mierzyły się na własnym terenie z drużyną żeńską Bronowianki Kraków. Nie zabrakło woli walki oraz ciekawych rozwiązań kreowanych przez piłkarki w czerwonych trykotach. Mecz zakończył się wygraną 8:3, a bramki strzelały: 2x Zosia Kulig, 2x Emilka Malczewska, Teresa Piwowarczyk, Nadia Kutyła, Julia Drozd, Maja Padacz

W lidze trampkarza młodszego oba spotkania przegrały z drużynami APN Olkusz oraz Kaszowianka Kaszów. Piłkarki Białej Gwiazdy mimo, iż są najmłodsze w lidze i jest ich to debiut, dzielnie walczą z chłopcami zbierając cenne doświadczenia.
Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny Wisły Kraków
Partnerzy