Wisła Kraków Women

Porażka z Wandą Kraków

1 miesiąc temu | 12.08.2024, 09:38

W sobotę piłkarki Białej Gwiazdy rozegrały kolejną grę kontrolną przed startem rundy jesiennej. Tym razem zmierzyły się z drugoligowym zespołem Wandy Kraków, któremu uległy 5:2.

"Za nami mecz, który miał dwie odsłony pod względem przebiegu. Pierwsza połowa to wyrównany mecz ze wskazaniem na naszą drużynę, która szybko doskakując do przeciwnika stworzyła sobie kilka dobrych okazji a jedną z nich ładnym strzałem w okienko zamieniła na bramkę Skibińska. Druga połowa to 5 zmian w naszym składzie i do głosu doszedł przeciwnik, który strzelając szybko kilka bramek wyszedł na prowadzenie. Niestety kilka z tych zmian zostało wymuszonych urazami, dodatkowo nie było z nami czterech ważnych dla nas zawodniczek.
Dziękujemy przeciwnikowi za grę i życzymy powodzenia w lidze." - podsumował spotkanie Tomasz Kaleta

Wanda Kraków - Wisła Kraków 5:2

Skład Wisły Kraków: Nowak - Markiewicz, Fryczek, Kisielewska, Mucha, Kokoszka, Fiałek, Górecka, Skibińska, Kuciel, Mikulińska, Filar, Kumor, Wojdyła, Siwek, Będkowska, Oleś

Bramki dla Białej Gwiazdy: Skibińska 26', Będkowska 70'