Wisła Kraków Women

Przegrana w sparingu z drugoligowym Respektem Myślenice

2 miesiące temu | 26.02.2024, 20:22

W niedzielne przedpołudnie Wiślaczki udały się do Myślenic na sparing z miejscowym Respektem Myślenice. Mecz zakończył się przegraną 3:0 piłkarek z Krakowa.

Spotkanie sparingowe z Respektem Myślenice było sporym wyzwaniem dla pierwszego zespołu Wiślaczek. W pierwszej połowie wyraźna była przewaga gospodyń, które tworzyły kolejne składne akcje. Dopiero w drugiej połowie meczu, pomimo niekorzystnego wyniku, krakowianki potrafiły stworzyć kilka groźnych sytuacji strzeleckich, lecz bezskutecznych.

Respekt Myślenice – Wisła Kraków 3:0

Skład Wisły Kraków: Kurek – Markiewicz, Fryczek, Dąbrowska, Zwolenik, Łatka, Kokoszka, Testowana, Jaskółka, Kuciel, Skibińska, Rakoczy, Górecka, Kołodziejska, Włodarz oraz Łoboz

Był to dla nas bardzo wartościowy sparing z którego mamy dużo wniosków do pracy w dalszej części okresu przygotowawczego. Jeżeli chodzi o przebieg meczu to poza początkiem spotkania uważam że byliśmy równorzędnym przeciwnikiem. Stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki, szczególnie w drugiej połowie powinniśmy strzelić minimum dwie bramki, natomiast do poprawy skuteczność nad którą będziemy jeszcze pracować.” – podsumował trener Mateusz Król