Wisła Kraków Women

Wysokie zwycięstwo z Iskrą Krzemień

2 tygodnie temu | 22.04.2024, 17:57

I zespół Białej Gwiazdy w sobotni wieczór zmierzył się drużyną Iskry Krzemień. Spotkanie zakończyło się okazałym zwycięstwem Wiślaczek 12:0.

Już od pierwszych chwil meczu gospodynie totalnie zdominowały przyjezdne z Krzemienia. Determinacja i chęć zdobycia gola już w 17 minucie przyniosła rezultat, kiedy piłka zatrzepotała w siatce po uderzeniu lewą nogą Sobolewskiej z ok. 16m. Atakom krakowianek nie było końca i co kilka minut piłkarki Białej Gwiazdy podwyższały wynik spotkania. Gole dla Białej Gwiazdy strzelały:

Siwek po podaniu Fryczek, Łatka po indywidualnej akcji, Sobolewska bezpośrednio z różnego, Łatka z 16 m prawa nogą, Kuciel lewą noga po podaniu Sobolewskiej, Kuciel dobitka strzału Sobolewskiej, Kokoszka do pustej bramki po asyście Kuciel, Sobolewska sam na sam po asyście Kuciel, Lorenc lewą noga po rzucie różnym wykonywanym przez Pokorniak, Łatka prawa nogą z 25 metrów oraz Łatka z rzutu wolnego.

Wisła Kraków Women - Iskra Krzemień 12:0

Skład Wisły Kraków:  Kurek - Włodarz (55' Markiewicz), Fryczek (60' Zelek),Heryan, Siwek (55' Dudek), Łatka, Kokoszka, Mikulińska (30' Pokorniak ), Sobolewska, Łagowska (55' Lorenc) oraz Kuciel

"Gratulacje dla dziewczyn za kolejne wysokie zwycięstwo u siebie oraz za determinację i chęć zdobywania kolejnych bramek. Bardzo cieszy forma strzelecka oraz nasza gra. Przed nami kolejny tydzień w którym przygotowujemy się do meczu na wyjeździe z Puszcza Niepołomice." - podsumował Mateusz Król